02-04-2024 10:56

KOLEJNE WYRÓŻNIENIA DLA GMINY RADWANICE

Brązowy lider Inwestycji, Diament Polskiego Samorządu

Niezwykle miło jest nam Państwa poinformować, iż Gmina Radwanice została wyróżniona certyfikatem:

BRĄZOWY SAMORZĄDOWY LIDER INWESTYCJI ZA STYCZEŃ 2024

Tytuł Samorządowego Lidera Inwestycji jest przyznawany samorządom, których działalność ma największy wpływ finansowy i inwestycyjny na polski rynek gospodarczy.

Po dokonaniu analizy 49694 regionów w Polsce oraz podsumowaniu punktów uznano, iż na tle innych samorządów Gmina Radwanice wykazała się wysoką aktywnością inwestycyjną, dzięki czemu dostała się do elitarnego grona instytucji uznawanych za odgrywające ważną rolę w aktywności inwestycyjnej całej Polski.

Twórcą rankingu ,,Samorządowy Lider Inwestycji'' jest Ogólnopolska Wyszukiwarka Gospodarcza, która od grudnia 2021 r.co miesiąc przyznaje wyróżnienia najlepszym polskim samorządom oraz jednostkom podległym. Natomiast celem powołania ogólnopolskiego rankingu Samorządowy Lider Inwestycji jest uzupełnienie luki na rynku w zakresie analiz i wyróżnienia samorządów, które nie tylko stymulują rozwój gospodarczy swoich regionów, ale również mają olbrzymi wpływ na aktywność inwestycyjną całego kraju.

gMINA rADWANICe laureatem W KATEGORII DIAMENT POLSKIEGO SAMORZĄDU

Z przyjemnością informujemy, iż decyzją Zarządu Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców -  Przedsiębiorcy.pl, Gmina Radwanice oraz Wójt Gminy Radwanice zostali nominowani do nagród Diament Polskiego Samorządu, w kategorii Samorząd i Postać.

Założenia programu to m.in. budowanie pozytywnego wizerunku gmin; pokazywanie i promowanie dokonań gmin, aby mogły łatwiej zyskać uznanie wśród potencjalnych, jak również obecnych mieszkańców, turystów i inwestorów; wyeksponowanie atutów gminy;a także wpływanie na wiarygodność i zwiększenie zaufania do władz lokalnych. Nominacja to wynik działań, które podwyższają standardy obsługi i przyczyniają się do wzrostu jakości życia mieszkańców, a także wpływają na rozwój gminy. Nagroda stanowi potwierdzenie wysokiej jakości zarządzania Gminą.

Ta prestiżowa nagroda została wręczona nielicznym, którzy sprostają wymaganiom weryfikacyjnym Rady Programowej z rąk przedstawicieli świata polityki i biznesu podczas Wielkiej Gali Polskiego Samorządu w dniu 22 marca 2024 r.