Referat organizacyjny w Urzędzie Gminy Radwanice zajmuje się sprawami w zakresie oświaty, zdrowia, wniosków i dotacji, promocji i projektów lokalnych oraz Rady Gminy.

Biura referatu organizacyjnego znajdują się na parterze budynku Urzędu Gminy, a w skład referatu wchodzą pracownicy:

  • Małgorzata Stroka  - Sekretarz Gminy Radwanice
    tel. 76 759 20 33, e-mail: malgorzata.stroka@radwanice.pl
  • Aleksandra Łuczyńska – Podinspektor ds. kryzysowych i oświaty
    tel. 76 759 20 15, e-mail: aleksandra.luczynska@radwanice.pl
  • Krzysztof Niemasz - Stanowisko ds. informatyki
    tel. 76 759 20 16, e-mail: krzysztof.niemasz@radwanice.pl
  • Emilia Gliniak – Stanowisko ds. pomocy administracyjnej
    tel. 76 759 20 21 , e-mail: sekretariat@radwanice.pl
  • Paulina Banaszak - Podinspektor ds. promocji
    tel. 76 759 20 19 , e-mail: paulina.banaszak@radwanice.pl
  • Monika Hak - Stanowisko ds.pomocy administracyjnej                                                                                                            tel. 76 745 40 40 , e-mail: monika.hak@radwanice.pl
  • Marika Bilska - Referent ds. komunikacji społecznej
    tel. 76 759 20 39 , e-mail: marika.bilska@radwanice.pl
  • Iwona Komorowska- Inspektor ds. Kadr i Rady Gminy                                                                                                                 tel. 76 759 20 48, e-mail: iwona.komorowska@radwanice.pl
  • Marzena Skrzyniarz - st.ds. Obsługi Inwestora                                                                                                                              tel. 76 8311 478, marzena.skrzyniarz@radwanice.pl